TW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tw

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ashley Greene'le söyleşi..

YazarMesaj
Admin
Admin

Ashley Greene'le söyleşi.. Empty
MesajKonu: Ashley Greene'le söyleşi..   Ashley Greene'le söyleşi.. I_icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 9:16 pm

Güzel gülüşlü 21 yaşındaki oyuncu, en son Twilight Galası’nda , kırmızı halı da boy gösterirken "Söylenilenleri duyuyorum ve belki de akıllıca cevap vermem gerek" dedi.

Yapım aşamasında olan filmin devamını dört gözle bekleyen oyuncu "Çok heyecanlıyım. Alice karakterim, 2. filmde daha da büyüyor ve ağırlaşıyor, açıkçası bu yüzden devamı dört gözle bekliyorum. Ve inşallah serinin devamı için Avrupa'ya gideceğiz."

Kıkırdayarak, "Avrupa’da kötü bir şekilde Porsche’u kullanmak istiyorum" diyor. Son zamanlarda adı övgüyle anılan "New Moon" filminde oynamak için oldukça hevesli. "Beni şu an en çok heyecanlandıran şey bu. Porsche‘u kullanmama izin vermelerini ümit ettiğimi sürekli söylüyorum, çünkü ilk Twilight filminde hepimiz kendi yapabildiklerimizi yapmak istemiştik ve gerçekten yapabildiğimiz herşeyi yapmamıza izin vermişlerdi. Bu yüzden eğer sollamayı öğrenirsem, Porsche’u sürmem için bana izin vereceklerini umuyorum."

Greene, serinin yönetmeni olarak Weitz’in Hardwicke'le yer değiştirmesiyle çevresini saran en son tartışmaları da beyan etti. "Catherine’in gitmesinden dolayı çok üzgünüm, ama Chris gerçekten büyük bir iş çıkaracak" diyor genç oyuncu. "Onunla çalışmak son derece heyecanlı, çünkü açık olarak görüldüğü gibi önceden CGI ile çalışmış ve ona aşina. Hepimiz Catherine’in gitme olasılığını biliyorduk ve bize söylediği sebeplere saygı duyuyorum, 'Biraz daha ek süre istiyorum, belki iyi bir iş çıkaramam' dedi ve yerini başka birine bıraktı. Bizim işimiz bu; bizim yaptığımız bu. Her gün farklı ve harika insanlarla çalışıyoruz."

Greene, filmin devamında Jacob Black rolünü oynayıp oynayamayacağı Weitz’le yapılacak olan toplantıda karar verilecek olan Lautner’a da destek çıktı. Ellerini dua eder biçiminde birleştiren Ashley "Umarım oynar" diyor. "Hepimiz onu çok seviyoruz. Çok iyi bir çocuk. Tapılacak biri ve çok iyi kalpli, ayrıca iyi bir aktör de. Büyük bir iş yaptı. Geri geleceğini umuyorum."

Lautner, Twilight işini aldığından beri tam olarak Jacob’un doğal olgunluğunu oynayabileceğini düşünüyordu, bazıları fiziğinin uygun olmadığını iddia ediyordu, Greene bu düşüncelere anlam veremiyor. Kendisi 4.10 inçlik boyuyla Alice Cullen rolünün alarak kadroya dahil edildi. "Eğer böyle düşünüyorlarsa, bir kez de kendilerini benim yerime koysunlar" diyor.

"Onu ölümüne seviyorum ve o ilerleyecek; cüssesini genişletmek için deli gibi idman yapıyor bunu biliyorum" diyor Greene, Lautner için. Bence Twilight’ta gereksiz fiziğe sahip birçok kişi var. Bu yüzden onun filmde kalacağını umut ediyorum.

Birinci filmde büründüğü karakterle kariyerinin en yüksek noktasına erişen ve diğer filme başlayan oyuncu, Melissa Rosenberg tarafından hazırlanan New Moon senaryosunun kendisine ulaştırılmasını hevesle beklediğini de ekliyor.

Gülerek, "Senaryoyu henüz okumadım. Görünüşe göre, bu gizleniyor" diyor. "Senaryonun Rob’da olduğuna eminim ama bende yok. Senaryoyu hala görmedim."

Greene, "Twilight" bayan yönetmen tarafından yönetilmeli tartışmasına katılmadığını söyledi. "Zorunlu değil. Chris’in kitaplar hakkında konuşurken heyecanlandığı gördüğümde onun çok tatlı olduğunu düşündüm. Kitapları okudu ve Stephenie’le konuştu, filmleri yapmayı kesinlikle istiyor. Stephenie onunla konuştuktan sonra, bir duyuruda bulundu. İkisi birlikte çalışacaklar, çünkü Stephenie’in çevrede olacağından eminim, bence o büyük bir iş yapacak. Ve önceden dediğim gibi, "Altın Pusula" filmini yaptı, bu yüzden bizim yaptığımız film türünde ki tekniksel becerilere ve CGI’ya olabildiğince yatkın.

Partiye girmeden önce, Ashley "New Moon" filmi için güzel saçlarını zorunlu olarak Alice’in peri görüntüsü veren saçları gibi kestirmesinden dolayı hayranlarının üzgün olmamasını tembihliyor. Elini omzunun hizasına getirerek "Buralarda kestireceğim" diyor. "Saçlarımı kırptıklarını biliyor musun? Bu iyi, iyi görünüyor. Saçlarımı ilk kez kırptıklarında şaka gibiydi. Belki 2. seferde sadece birazcık keserler diye düşündüm, ama onlar 'Hayır film bitene kadar seni kırpıp duracağız' dediler. "Söz konusu film olunca saçlarımın kesilmesine itirazım yok ama her şey bittiğinde bu durumdan nefret etsem de saçlarımı tekrar uzatacağım." Ashley Greene'le söyleşi.. 15cn88g
https://twilightturk.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ashley Greene
» Ashley Greene Hayatı
» Ashley Hakkında Bilinmeyenler hemen bakın!!!!!!!!!!!!!!!!!!
» Ashley Greene Interview
» Ashley Greene amazing