TW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tw

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kris New Moonun Provaları Bitti Dedi

YazarMesaj
Admin
Admin

Kris New Moonun Provaları Bitti Dedi Empty
MesajKonu: Kris New Moonun Provaları Bitti Dedi   Kris New Moonun Provaları Bitti Dedi I_icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 8:57 pm

Kristen Stewart MTV'yle oturdu ve Twilight Saga'nın ikinci halkası New Moon'un prodüksiyon öncesi aşaması ve yeni yönetmenin seriye getirdiği değişiklikler hakkında konuştu. New Moon'un Twilight'tan daha iyi olmasını sağlayacak şeyleri açıklarken, filmin provalarının bittiğini de ortaya koydu.

18 yaşındaki oyuncu "Bütün provalarımızı tamamladık, senaryo için bütün hazırlıklar hemen hemen eksiksiz bir şekilde bitti." dedi coşkulu bir şekilde ve açıklamalarına "Yapılması gereken daha başka hiçbir iş yok; oysa ki genellikle bir filmde yer alacağınız zaman kargaşa içinde bütün hazırlıkların bittiğinden sadece bir gece önce emin olabilirsiniz ve sonra da işin tüm düzeni kaybolur çünkü çekimler birbirini sırayla takip etmez. Biz düzenliyiz! Bu harika bir his." diyerek devam etti.

Stewart tamamlanan provaların dışında yönetmen koltuğunun Catherine Hardwicke'ten Chris Weitz'e geçmesi hakkında da bir kez daha konuştu. "Dürüst olmak gerekirse, bilmiyorum - stüdyoları ben yönetmiyorum. İki tarafın da ,Catherine (Hardwicke) ve Summit, kararı bu yöndeydi. İki taraf da yapılacak en iyi şeyin bu olduğu konusunda hemfikirdi. Bu iş, 'Kovuldun!' tarzında gerçekleşmedi yani, gayet normal bir durumdu." dedi Hardwicke'in ayrılığının kendisi için çok da büyük bir şok olmadığını itiraf ettikten sonra.

"Ve Chris gerçekten sorumluluk sahibi bir adam. O sadece sürüye katılıp 'Ooh, hadi en büyük ve en başarılı filmi yapalım! Twilight 2'yi çekmek istiyorum!' diyen tarzda biri değil. Bunu gerçekten severek yapıyor, ve bütün dikkatini bu işe vermiş durumda."

Adventureland'in aktrisi New Moon'un yönetmenine olan desteğini ifade etti. "O gerçekten çok tatlı biri, ve hepimiz onunla çalışacağımızdan ötürü çok heyecanlıyız. Onun önceki projelerini de seviyorum. Yani son durumlar bu."

Summit Entertainment'ın Eclipse için kadın yönetmen seçip seçmeyeceğini sorduğumuzda Stewart "Yönetmenin kadın veya erkek olmasının filme doğrudan bir etki yapacağını düşünmüyorum." diyerek görüşünü belirttikten sonra açıklamalarını sürdürdü. "Özel olarak Catherine, Chris ya da (The Cake Eaters'ın yönetmeni) Mary Stuart (Masterson) hakkında konuşabilirim. Tanıdığım ve önemsediğim insanlar hakkında yorum yapabilirim - ama bu konunun kadın ya da erkek olmakla ilgisi olduğunu düşünmüyorum."

2008'in hit vampir filmi Twilight'ın devamı niteliğindeki "The Twilight Saga's New Moon" ilk filmin de senaryosunu yazan Melissa Rosenberg'in senaryosundan "The Golden Compass" in yönetmeni Chris Weitz tarafından beyazperdeye aktarılacak. Kristen Stewart, Robert Pattinson ve diğerleri romantik drama filmi New Moon'la geri dönüyor. The Summit Entertainment yapımı filmin 20 kasımda ABD'de gösterime girmesi bekleniyor ve tabikii Türkiye'de 20 Kasım'da aynı gün gösterime girecek.
https://twilightturk.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kris sevgilisinden ayrıldı !